piątek, 19 lipca 2013

Znowu będę sie chwalić:)

Witam!!

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze na moim blogu!!!
Dzisiaj znowu się pochwalę prezentem, jaki dostałam od Anity. Dawno temu zapisałam się u niej na zabawę podaj dalej... i potem o tym całkiem zapomniałam. A tu w tym tygodniu dostałam maila i paczuszkę z prezentami i to jakimi:


Ten ręcznie malowany pojemniczek jest już zapełniony, bransoletka ręcznie robiona miała wczoraj swoją premierę, herbatki owocowe i cukierki oczywiście zniknęły prawie od razu .
Anitko - jesteś kochana!!! A teraz ja ogłaszam taka zabawę u siebie na blogu i pierwsze trzy osoby, które zostawią komentarz pod tym postem dostaną ode mnie mały prezent w ciągu 365 dni. Znajdą się chętni??

 A teraz parę migawek z mojego ogrodu:
 Jak widać ciągle mam kolorowo, pomidory dojrzewają a kurczaki się ładnie chowają, pogoda jest dziwna w dalszym ciągu, jeden dzień upalny jak w tropikach a następny zimny i deszczowy. Nic nie da się zaplanować. A robótkowo ciągle coś dłubię także w następnym poście powinnam pokazać coś skończonego.
Pozdrawiam!!!

czwartek, 11 lipca 2013

Po trochę wszystkiego

Witam wszystkich!!
Dziękuję za przemiłe komentarze pod ostatnim postem . Dzisiaj chciałam się znów pochwalić wygranym candy tym razem na blogu Sosnowy Gaik.Wczoraj dostałam prezent niespodziankę a oto co w niej było: Ozdobny komplet szczotka i lusterko oraz aniołek,


boskie lawendowe kolczyki, ozdobna obrączka z różami, bransoletka oraz zawieszki na telefon,


10 różnych serwet do decoupage`u oraz 9 kart z wzorami ( i tu mam pytanie do dziewczyn biegłych w zdobnictwie co się robi z takich sztywniejszych wzorzystych kart? ). Ogólnie ostatnio myślałam o nauce nowych technik więc prezent jest dla mnie idealny a Ani z Sosnowego Gaika bardzo ale to bardzo dziękuję .Jestem w siódmym niebie od wczoraj!!!
Poza tym w sobotę znalazłam idąc do sklepu rano na ulicy biegającą samiczkę królika:

 Złapałam i przyniosłam do domu bo jakieś psy mogłyby ją zagryźć a tak mam nowego młodego króliczka:)
W weekend odwiedził nas znajomy mojego wuja. Przyjechał samochodem i zostawił drzwi otwarte z czego skrzętnie skorzystał mój Maciek:
Poleżał sobie na fotelu kierowcy i nawet nie chciał wyjść z samochodu! Na wieczór zmęczony wrażeniami przytulił się do mojej mamy i zasnął:

A teraz kilka migawek z mojego ogrodu:
I na koniec zdjęcie, które pokazuje mój ogród prawie w całości:


Jak widać jest to ogród w wiejskim stylu czyli wszystkiego dużo i kolorowo!! Jest zdecydowanie na co popatrzeć!!
Buziaki!!!

poniedziałek, 1 lipca 2013

Sweter dwukolorowy

Witam!!!
Dzisiaj wreszcie pokazuję coś skończonego a mianowicie dwukolorowy sweter:


Zrobiłam od góry na drutach 3,5 a plisę dekoltu na 2,5. Włóczka pochodzi z sh i jest bardzo leciutka i ciepła. Robiło się całkiem przyjemnie i dzisiaj sweter już noszę bo u mnie jest strasznie zimno. Gdyby nie ostatnie deszczowe dni pewnie jeszcze bym go nie skończyła.


Za to w domu zakwitł kolejny storczyk:


A i w ogrodzie jest kolorowo:

Na powyższym zdjęciu mała ciekawostka a mianowicie dostałam od koleżanki sadzoneczkę lnu. Wygląda bardzo ładnie i mam nadzieję, że się rozrośnie. Wiem, że jest też len biały i czerwony ale niestety u mnie nie do zdobycia.
Poza tym doczekałam się małych kurczaków:


Z podłożonych jajek wylągł się tylko jeden czarny kurczak dlatego pozostałą piątkę dokupiłam. Ma to być rasa Dominant Blue ale zobaczymy. Ważne, że kurka przyjęła je bez problemu i wychowuje jak swoje.
A teraz zostawiam Was z odpoczywającym w cieniu choinki Maćkiem:


I idę przerzucać siano.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przemiłe komentarze.