poniedziałek, 30 czerwca 2014

Serweta na drutach:)

Cześć:)

Pięknie dziękuję za komentarze pod ostatnim postem dotyczącym krwiodawstwa. Uważam, że jeśli w taki sposób byłam w stanie pomóc to nic nie stało na przeszkodzie a przy okazji dowiedziałam się wreszcie jaką mam grupę krwi:)A Anitce życzę powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia:)

Chcę pokazać dzisiaj serwetę na drutach w kolorze zielonego groszku skończoną w sobotę:Koloru niestety w ogóle nie udało mi się pokazać ale wzór widać na szczęście:) Wykorzystałam 4 kordonki Kaja i druty nr 3. Średnica to ok 94 cm i na mój stół jest za duża ale i tak ją położyłam i cieszy nasze oczy:) Trochę napsuła mi nerwów i od połowy miałam coraz mniej ochoty na jej przerabianie. Poza tym byłam pewna w 99%, że nie uda mi się naciągnąć. Ta gigantyczna liczba oczek nie dawała mi spokoju do samego końca ale trzymałam się schematu do końca. Bardzo jestem wdzięczna Lacrimie za pomoc w początkowej fazie dziergania - bez jej porad chyba bym poległa:))
Dzisiaj jest od rana deszczowo i zimno czyli aura typowo do dziergania:) Muszę skończyć to i owo ale mam już ochotę na coś nowego...:)

Życzę wszystkim miłego tygodnia:)

środa, 25 czerwca 2014

Nowe doświadczenie:)

Cześć:)

Kilka dni temu na facebook`u pojawiła się prośba o oddanie krwi. Nie zastanawiałam się ani chwili bo w potrzebie była blogowa znajoma:) Poszłam dzisiaj do szpitala i oddałam dla niej krew:Teraz siedzę przed komputerem lekko osłabiona i z małą opuchlizną w miejscu pobierania - ale było warto:)
Mogę do woli opychać się czekoladą:


Jestem z siebie zadowolona:)

Miłego tygodnia:))

wtorek, 10 czerwca 2014

Kwiatowo:)

Oto kilka zdjęć z mojego ogródka:)

Przyjemnie się dzierga w takim kwiatowym ogrodzie przy rabacie z pomidorami i ziołami....:))

Słonecznego tygodnia życzę:))