sobota, 26 listopada 2011

Poduszka i pokrowiec

Pokarzę Wam dzisiaj dwie rzeczy. Najpierw będzie to poduszka ozdobna na szydełku z łączonych elementów w kolorze beżowym,

A kolejna rzecz to pokrowiec na taboret także na szydełku w kolorach zieleni. Wykorzystałam trochę resztek pochowanych po kątach. Zrobiłam dwie sztuki i wszystkim się podobają. Mam nadzieję, że Wam też.

Zaciekawiła mnie ostatnio chusta znaleziona w necie. Jest bardzo fajna i przymierzam się do jej zrobienia. Zastanawiam się tylko czy zrobić z kordonka np. Stokrotki czy z cienkiego akrylu. Ale i tak najważniejsze, że udało mi się zdobyć do niej wzór.
Trzeba przyznać, że świetnie wygląda!

środa, 16 listopada 2011

Torba Angeliny Jolie cd.

Z pewnym opóźnieniem ale pokazuję zrobioną torbę. Jest dość duża z podszewką i ma w środku kieszonkę. Jest bardzo fajna i wygodna. Wersję podstawową trochę zmodyfikowałam jeśli chodzi o rączki. Można zrobić sobie mniejszą trzeba tylko inaczej rozmieścić motywy.
Pozdrawiam wszystkich zaglądających na mój blog.

sobota, 12 listopada 2011

Torba Angeliny Jolie

Widziałam niedawno w internecie zdjęcie Angeliny Jolie, na którym ma bardzo fajną torbę. Dostałam wzór z Brazylii i zamierzam ją zrobić bo bardzo mi się podoba. A oto zdjęcie:

Pokarzę Wam w poniedziałek jak mi wyszła.