czwartek, 31 maja 2012

Ponczo i bluzka

Jakiś czas temu kupiłam w pasmanterii na wyprzedaży kilka motków włóczki Anitexu po 2 zł za motek. Wrzuciłam ją do szafy żeby swoje odleżała i teraz przyszła na nią pora. Zrobiłam z niej najpierw ponczo:


Wzór pochodzi z gazetki Diana Extra zeszyt 1/2006.
Zostało mi jeszcze sporo więc z reszty zrobiłam bluzkę na szydełku rozpinaną. Wzór jest bardzo podobny do tego z poncza tylko trochę zmieniony.

Mam nadzieję, że się Wam podoba.
Bardzo dziękuję, że odwiedzacie mojego bloga.

Szukam pracy jako fakturzystka, kadrowa, pracownik do spraw płac lub księgowa ( PKPiR )w miastach takich jak: Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola lub Sieradz. Może ktoś z zaglądających słyszał o jakiejś ofercie i mógłby dać znać - byłabym bardzo wdzięczna.

środa, 30 maja 2012

Candy

I znów zapisałam się na candy tym razem na http://guga-skarbczyk.blogspot.com bo ciekawi mnie co jest wygrania:

poniedziałek, 28 maja 2012

Odpoczynek

A dzisiaj muszę Wam pokazać moje liliowce z margaretkami:


Te liliowce są wcześniejsze a za nie długo pokarzę późniejsze, które teraz dopiero dostają pąki. Krzak na pierwszym zdjęciu ma ponad 40 łodyg z pąkami.
Wyglądają pięknie!!!
Pozdrawiam

poniedziałek, 21 maja 2012

Sweter

Nareszcie skończyłam sweter. Jest to już drugi wykonany od góry w jednym kawałku. Dorobiłam tylko plisę przy dekolcie. Zdjęcia robione szybko telefonem komórkowym, dlatego nie jest najlepsza jakość:

Włóczka to akryl taki sam jak w szarym sweterku z warkoczami. Ponieważ beżowego miałam mało postanowiłam dodać trochę innego koloru i wyszło całkiem fajnie. Wzór to zwykły dżersej, ściągacze są 1 na 1 prawo - lewo a na dole ryżyk.
W mojej pracy robótkowej dzielnie wspomagają mnie pan Antoni oraz pan Maciej:


Jak widać na zdjęciach, bardzo się napracowali:)

A teraz mała niespodzianka:

Dochowałam się małych kurczaczków. Jest ich 7 i na zdjęciu są z mamą. Dzisiaj mają 3-ci dzień.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga.

sobota, 19 maja 2012

Candy

Zapisałam się znów na candy, tym razem na blogu http://yarnandart.blogspot.com/, do wzięcia cudna wełenka w bajecznych kolorach. Może szczęście mi dopisze?

poniedziałek, 7 maja 2012

Jestem

Już jestem cała, zdrowa i baaardzo opalona po majówce:) Wszystkie moje projekty są już na ukończenie więc nie długo będę się chwalić. A zapewniam, że będzie czym. Pozdrawiam:)