niedziela, 25 września 2016

Stacja ładująca do telefonu:))

Dzisiaj pokarzę Wam ciekawostkę:) testuję ją od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolona. Któregoś dnia na Pintereście zauważyłam zdjęcia stacji ładujących do telefonu i postanowiłam sobie taką uszyć. Wyglada to tak:
Tylna część to filc wyciągnięty z zapasów wuja:) Zeszyty podwójnie dla wzmocnienia. Kieszeń to kawałek dżinsu z nogawki spodni. Żadnych bajerów nie wszywałam bo nie wiedziałam czy ten gadżet będzie mi odpowiadał. Ja jestem zadowolona ale moja kotka już mniej bo nie może gryźć mi kabla od ładowarki:))


 Więc znalazła sobie inne zajęcie i pilnuje sprzętów do haftowania mojej mamy:)

Zrobiłyście przegląd swoich dodatków zimowych? Tak wygląda moja szafa:) Mam już 15 czapek i od groma szalików, kominów i chust a w zeszłym tygodniu wydrukowałam kolejne projekty do dziergania:) Więc niedługo pewnie coś przybędzie:)


W ogrodzie robiąc porządki znalazłam takiego gościa:


Wypuściłam na trawnik do sąsiada:)

Życzę miłego tygodnia:)

poniedziałek, 12 września 2016

Śnieżynki

Upały u mnie ostatnio niesamowite. Dlatego nic większego nie da się dziergać. A że mam małe ilości kordonków do wykorzystania to postanowiłam zrobić ozdoby choinkowe. I tak powstały pierwsze w tym roku śnieżynki frywolitkowe:Tu zdjęcia jeszcze przed usztywnieniem ale zrobię to dopiero jak będę miała większą ilość ozdób.

Miłego tygodnia:)