poniedziałek, 23 września 2013

Kamizelka i nie tylko...

Witam wszystkich!!
Na początek chcę podziękować za zgłoszenia na moje candy i witam wszystkich obserwatorów:) Jest mi bardzo miło, że zaszczyciłyście mnie swoją obecnością:)
Dzisiaj pokarzę kamizelkę zrobioną dla mojej babci:

Jest to nowa wełna z sh ale nie miała niestety metki. Wielka szkoda bo jest niesamowicie ciepła i wydajna. Ta kamizelka ma 20 dkg tylko, robiona na drutach 3,5. Wełna nie jest w ogóle skręcona ale nie przeszkadzało to w pracy. Kolory bajeczne i tak intensywne jak na zdjęciach.
Kolejnym udziergiem, z którego jestem dumna są moje pierwsze rękawiczki na drutach:


Bardzo mi się podobają i już dziergam kolejne:)) Robione z resztek akrylu na drutach 2,5 i 3,5. Kolor bardziej fioletowy niż na zdjęciu.
A w domu mam nowych mieszkańców:


To para kurek silek. Jeszcze są małe dlatego w zimne dni były w mieszkaniu. Mam nadzieję, że się wychowają i będą cieszyć oko, ponieważ wyglądają zupełnie inaczej niż normalne kury.

Życzę miłego tygodnia!!!!

wtorek, 3 września 2013

Zapraszam na candy!

Witam wszystkich!!

Mam nadzieję, że u Was pogoda jest lepsza niż u mnie. Od wczoraj ciągle wieje silny wiatr i chce głowę urwać! Dlatego na poprawę humoru i z racji 2 latek prowadzenia bloga, które niedługo przypadają, ogłaszam candy:


Zapisy trwają do 20 października a dzień później postaram się ogłosić wyniki.
Do zgarnięcia 3 motki włóczki Mimoza w kolorze szarym + coś słodkiego:)
Zapisać się może każdy, ale jeśli nie posiada bloga, proszę o zostawienie maila. Proszę również o wstawienie banerka na blogach :) Możecie dołączyć do grona moich Obserwatorów -ale nie jest to warunek konieczny.

Zapraszam do zabawy i pozdrawiam!!!